Audioxen – słuchaj więcej

Z wiekiem pogarsza się również nasz słuch. Nie mamy na to wpływu, dzieje się tak na skutek wielu czynników. Hałas i choroby związane z genetyką są jednym z nich, jednak słuchając głośnej muzyki i lekceważenie infekcje uszu, sami przykładamy się do utraty słuchu. W jaki sposób możemy poprawić jakość słyszenia? Audioxen to skuteczne urządzenie wspierające słuch, które dyskretnie możesz nosić w razie potrzeby.

Audioxen jak działa?

Audioxen to kamera na słuch, która wykorzystuje technologie nowej generacji https://shapeandbody.eu/pl/ochrona-zdrowia/audioxen/. Kamera jest małego rozmiaru i o uniwersalnym kolorze, który jest trudno dostrzegalny z zewnątrz. Audioxen wzmacnia odbierany sygnał dźwiękowy. Dzięki urządzeniu dźwięk brzmi głośniej i wyraźniej. Kamera ułatwia kontakt ze światem i wpływa na poprawienie komfortu psychicznego. Dodatkowo tłumi szum w uszach, wyciszając wszędobylski hałas. Noszenie aparatu pozwala pozbyć się problemu z jakością słuchu, a także z bólem głowy i poczuciem zmęczenia.

Audioxen efekty

Systematyczne stosowanie Audioxen pozwala na:
– odbieranie pełnych, czystych zakresów dźwięków,
– rozumienie słów, które są wypowiadane szeptem, tak samo wyraźnie, jak słowa z oddali,
– wyeliminowanie męczących szumów, szerów, szelestów, stukotów, dudnień czy ogłuszających pisków,
– pozbycie się bólów głowy, problemów ze snem, złego nastroju i przygnębienia,
– zapewnienie kompleksowej ochrony komórkom nerwowym, ze szczególnym uwzględnieniem nerwu słuchowego.

Urządzenie Audioxen gwarantuje wzmocnienie przewodzenia dźwięku w sposób bezpiecznych i chroni ucho wewnętrzne. Korzystanie ze sprzętu niesie za sobą zerowe ryzyko uszkodzeń oraz powikłań, które mogłyby mieć miejsce w obrębie ucha.

Skład formuły Audioxen

Kamera Audioxen to niewielkie urządzanie, które idealnie dopasowuje się do barwy skóry, dzięki czemu jest trudne do zauważenia. Korzystanie z urządzenia zapewnia komfort słyszenia. Dzięki innowacyjnej technologii, używanej do produkcji Audioxen jest bardzo funkcjonalny, dodatkowo ma długi czas pracy baterii oraz jest prosty w obsłudze, dlatego mogą z niego korzystać również osoby starsze.

Cechy produktu

Typ: urządzenie
Postać: aparat na ucho
Ilość sztuk: 1
Pochodzenie: Unia Europejska
Producent: RevitaPharma

Opinie i komentarze

„Problemy ze słuchem bywają bardzo krępujące. Nie mogę się ciągle pytać, czy dobrze słyszę. Dostałam od córki aparacik Audioxen, który jest niezwykle dyskretny. Kto nie wie, ten nie widzi. Zdecydowanie lepiej słyszę, moja pewność siebie wzrosła i nie unikam już ludzi. Wcześniej różnie to wyglądało. Jeżeli masz problem ze słuchem, koniecznie wypróbuj”. Jadzia, lat 61.