Jaki krem przeciwzmarszczkowy 30+?

Bardzo popularnym kremem wśród klientek jest Royal Ageless Day i Royal Ageless Night. Przy stosowaniu kremów do twarzy należy pamiętać o jego dziennej i nocnej wersji. Ze względu na czas i porę ich użytkowania krem na dzień szybko się wchłania, jest odpowiedni pod makijaż i lekki. Krem w wersji nocnej jest cięższy, bogatszy w składniki odżywcze i dłużej się wchłania.

Działanie kremów przeciwzmarszczkowych

Przede wszystkim należy odpowiedzieć sobie na pytanie „Czy kremy przeciwzmarszczkowe działają?”. Przy odpowiedniej aplikacji tak, ale zacznijmy od początku.

Krem zawsze nakładamy na oczyszczoną skórę twarzy i dekoltu od dołu do góry (ma to na celu nierozciąganie skóry i brak powstawania nowych zmarszczek). Krem należy wcześniej nabrać na opuszki i rozgrzać w palcach. Pamiętajmy o jego wklepywaniu, rozsmarowywanie go po powierzchni naszej skóry nie ma większego sensu. Przy długotrwałym stosowaniu kremu możemy zauważyć efekty takie jak: poprawę elastyczności i ujędrnienia skóry, przywrócenie jej blasku, zmniejszenie obecnych zmarszczek i pajączków wokół oczu, poprawę samopoczucia i polepszenia własnej samooceny. Działanie tego kremu wpływa nie tylko na ciało, ale również na duszę.